четвер, 22 січня 2015 р.

УРОЧИСТОСТІ ПРИСВЯЧЕНІ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

21 січня в смт Торчин відбувся урочистий захід присвячений до Дня Соборності України. Урочистості розпочались із привітання заступника голови райдержадміністрації Арсена Сидорчука біля експозиції "З Днем соборності України!"
Захід відбувся за спільної участі представників влади, Торчинського народного історичного музею ім. О.Г.Гуртового, керівництва та учнів школи, працівників торчинської бібліотеки, представників місцевого самоврядування, депутата районної ради, учасників літературно-мистецької студії "Зорі над Стиром". Для всіх учасників була проведена екскурсія в музеї присвячена цій пам'ятній даті.

По закінченню слово надали депутату районної ради Пивовар Марії Йосипівні, яка щиро подякувала за теплу зустріч та підкреслила необхідність проведення й надалі подібних тематичних зустрічей задля єднання і виховання почуття патріотизму  підростаючого покоління в такий складний для країни час. Письменниця Лариса Волошенюк присвятила і прочитала для присутніх свій новий вірш, в якому згадувались  трагічні події сьогодення України. Після екскурсії відбулось покладання квітів до Пам'ятного Хреста загиблим за волю і незалежність України бійців УПА. І завершили урочисте дійство вже традиційним запалення лампадок біля пам'ятної дошки Героям Небесної сотні у Торчині.

Немає коментарів:

Дописати коментар