середу, 6 вересня 2017 р.

Конкурс професійної майстерності серед творчих працівників клубних установ району «Мій край – моя земля»

  5 вересня в приміщенні районного будинку культури відбувся конкурс професійної майстерності серед творчих працівників клубних установ району «Мій край – моя земля».
  Мета конкурсу - удосконалення фахової майстерності сільських працівників культури, підняття соціального статусу та престижу професії, підвищення ролі клубних установ,- як культурно-просвітницьких та мистецьких центрів. Адже саме від професійних знань працівників культури, від їх таланту, ініціативи, організаторських здібностей та особистої культури залежить рівень загальної культури нашого народу.
  У конкурсі взяли участь 5 талановитих та креативних професіоналів своєї справи. Це працівники культури, які з сумлінням виконують свою роботу, а головне - люблять її:
- Богдана Борис – директор будинку культури с. Липини;
- Оксана Глушко – завідувач клубом с. Сирники;
- Віктор Капітула – директор будинку культури с. Садів;
- Олена Пась – директор будинку культури с. Гірка Полонка;
- Сергій Шуляк – завідувач клубом с. Новостав.
  Учасники змагалися у п’яти конкурсах. Перед початком основного дійства на сцені,- кожен із конкурсантів у читальній залі бібліотеки презентував виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. На якій були представлено ціле розмаїття робіт традиційного народного та сучасного мистецтва: ляльки-мотанки, ткані та вишиті рушники, сорочки, вироби з соломки, бісеру, витинанки, різьблення по дереву, традиційний живопис та ін. Це було перше завдання конкурсної програми.
  У наступному конкурсі, який мав назву «Моя професія і виклики сьогодення», конкурсанти представляли себе у цікавій формі, як менеджера соціокультурної сфери та розкривали власне бачення розвитку установи, її завдання, проблеми та шляхи вирішення. І виявили неабияку креативність та творчість: співали, демонстрували слайди про роботу гуртків аматорської творчості, використовували елементи театралізації.
  Третій конкурс мав назву «Село історичне». Кожний учасник підготував мультимедійну презентацію про село, де працює. І ознайомив глядачів з його історію, визначними місцями та подіями, цікавими людьми й пояснив, чому варто завітати саме у їхній мальовничий куточок.
  Конкурс «Обереги нашої пам’яті» був четвертим, який проходили претенденти на перемогу. Вони презентували свої символи-обереги: Олена Пась - коровай, , Сергій Шуляк - рушник і хліб, Оксана Глушко – український національний костюм, Віктор Капітула - вишиту сорочку, а Богдана Борис – віночок.
  Працівники культури люди творчі та неординарні. У них безліч різних уподобань. Недарма про них кажуть – це і швець, і жнець, і на дуді гравець, бо вміють робити ну, майже, все: шити, кроїти, забивати цвяхи, ламати і лагодити апаратуру, білити, фарбувати, мерзнути на роботі, хворіти і співати… Одним словом – талантів безліч. «Світ моїх захоплень», - таку назву мало останнє, п’яте конкурсне завдання. Олена Пась розповіла усім, як вона захоплюється квітами, подорожами та готуванням різноманітних страв. Сергій Шуляк здивував усіх своїм вмінням грати на багатьох музичних інструментах: сопілці, саксофоні, фортепіано, баяні, скрипці, гармошці та ударній установці. Одним словом – людина-оркестр. Оксана Глушко перевтілилася у веселого клоуна Мартинка та створила всім гарний настрій і неймовірні емоції. Віктор Капітула довів усім, що пісня для нього – це хобі, робота і спосіб самовираження. А Богдана Борис, що хореографія, - це той вид мистецтва, де можна найточніше передати свої емоції та почуття.
  Після всіх конкурсів журі оголосило результати: перше місце зайняла Оксана Глушко (143 бали), друге Сергій Шуляк (134 бали), а третє – Олена Пась (127 балів). Лауреатам вручили дипломи та грошові винагороди. А Віктор Капітула (124 бали) та Богдана Борис (115 бали) отримали подарунки та дипломи за участь у конкурсі. Приз глядацьких дістався Сергію Шуляку.
  Сектор культури висловлює подяку усім учасникам конкурсу за ту колосальну роботу, яку їм довелося виконати, готуючись до конкурсу професійної майстерності.



Немає коментарів:

Дописати коментар