Дитячі музичні школи

Дитячі музичні школи, яких у Луцькому районі  чотири,  у смт Торчин  (директор - заслужений працівник культури України Я.Найда), смт Рокині (директор П.Прийма), с.Гірка Полонка (директор В.Потрапелюк) та с. Маяки (директор Р.Березинський) здійснюють естетичне виховання і культурний розвиток дітей та юнацтва із залученням їх до вивчення української та світової культури.
Основним критерієм оцінки діяльності музичних шкіл є рівень навчально-виховного процесу, який проводиться відповідно до індивідуальних можливостей, здібностей та інтересів кожного з вихованців.
Завдання кожного вчителя музичної школи є досягнення такого рівня художньої культури учнів, який надасть їм можливість збагачувати свій духовний світ через самостійне сприймання та розуміння творів мистецтв різноманітних епох, напрямів, авторів, що приведе до самовираження, самовдосконалення кожного вихованця як особистості в музичному мистецтві , розвитку його творчих та художніх задатків.
           В Торчинській дитячій музичній школі навчається 147 учнів, педагогічний колектив складає – 18 викладачів; в Рокинівській школі мистецтв навчається –75 учнів, педагогічний колектив – 8 викладачів. У Гіркополонківській дитячій музичній школі  педагогічний колектив складає 18 викладачів, які надають початкову музичну освіту 122 учням, в Маяківській дитячій музичній школі – 19 викладачів, навчається – 170 учнів.
Провідні дитячі колективи, окремі виконавці дитячих музичних шкіл є постійними учасниками всіх масових дійств, концертів художніх самодіяльності, які організовуються у Луцькому районі, в м.Луцьку. Вихованці школи із задоволенням приймають участь і в заняттях гуртків  художньої самодіяльності при навчальних та культосвітніх закладах.
Всі ці заходи спрямовані на поглиблення профорієнтації навчальних дитячих музичних закладів для створення умов подальшого вибору молоді професії музичного напрямку.
За вагомий внесок у справу розвитку національної музичної культури учнівський та педагогічний колективи неодноразово нагороджувалися  грамотами та подяками  від Міністерства культури і туризму, обласного управління культури і туризму.

Немає коментарів:

Дописати коментар