неділя, 30 березня 2014 р.

Літературно-музична композиція Торчинської музичної школи


23 березня у Торчинській музичній школі відбулася літературно-музична композиція присвячена 200 річчю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Підготували захід викладачі та учні школи, які подарували глядачам чудовий настрій та зізнання в любові до Тарасового слова.
У концертну програму увійшли твори, які найповніше розкривають постать Т.Г.Шевченка. Багатогранність митця музикантам вдалося відобразити за допомогою творів різноманітних за характером.
 Глядачам відкривався різний Шевченко: героїчний – «Козацька доля» муз. В.Лісового, споглядальний - «Зоре моя вечірняя» Якова Степового, «Зацвіла в долині» Богдани Фільц, «Закувала зозуленька» Ігоря Шамо, Шевченко - філософ - «Думи мої» музика народна.
Свою творчість продемонстрували учні фортепіанного відділу, відділу народних інструментів, духових інструментів.На завершення концерту, як гімн життю та українському народу, котрий як і Тарас Шевченко жив у боротьбі за краще майбутнє, прозвучав «Марш УПА» та   «Запорізький марш» у виконанні духового оркестру.


У фойє була розміщена виставка робіт художнього відділу школи (керівник І.Гордійчук).

Немає коментарів:

Дописати коментар