понеділок, 28 листопада 2016 р.

Творча зустріч "Нас об'єднує любов до України" с.Радомишль

Щиро та привітно відкрилися двері загальноосвітньої школи с.Радомишль для учасників проекту центральної районної бібліотеки «Нас об’єднує любов до України».
Ведуча Зоя Качан ознайомила присутніх з гостями, членами літературно-мистецької студії «Зорі на Стиром»  –  Наталією Бугай та Лукією Василевською. Також  нагадала присутнім про події тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації.
Письменники розповіли про свою творчість та  продовжили тему патріотичного виховання молодого покоління,  читаючи власну поезію, яка висвітлює події Революції Гідності. 
Сільський бібліотекар Євгенія Барда разом з учнями майстерно продекламували поезію гостей.Директор школи Лариса Борейко щиросердечно подякувала гостям та організаторам за проведений захід, тому що в цей  нелегкий для країни  час важливо  бути  патріотами  своєї  держави, щоб  Україна  для кожного з нас  була – понад усе.
Після заходу на учнів чекала приємна несподіванка, яку подарувала Наталія Бугай, провівши майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки.Немає коментарів:

Дописати коментар